Získej svůj iPhone v nové soutěži! Získej svůj iPhone v nové soutěži!
Nová překladatelská soutěž ITnetwork.cz o telefon iPhone, sluchátka Beats a další věcné ceny za 4 hodiny práce.
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Frontend Developer

Zadavatel
Avatar
Safetica Technologies s.r.o.
Společnost: Safetica Technologies s.r.o.
Kategorie HTML/CSS, JavaScript, ASP.NET

Vytvořeno 5. prosince 17:29
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Proč u nás budeš šťastný/á?

  • Tvá rozhodnutí ovlivní chod celé firmy, protože budeš v centru dění.
  • Můžeš dosáhnout velkých věcí, spolu s rychlým růstem firmy.
  • Určíš si vlastní pravidla, nejsme žádný korporát.
  • Řešíme velké výzvy, máme celosvětově unikátní řešení a naše práce nás baví.
  • Pracujeme v přátelském a neformálním pracovním prostředí, tvé nápady nás zajímají.
  • Máme spoustu benefitů - příspěvky na sport, podporu vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, teambuildingy, účast na konferencích...

Další informace

  • Ať už jsi král frontendu, nebo jen nadšenec do kódování, u nás hraje roli chuť učit se.
  • Místo pracoviště: U vodárny 2965/2, Brno – Královo Pole.

Požadujeme

Co budeš potřebovat?

  • Technické znalosti HTML, CSS (SASS/LESS), JavaScript (jQuery, postupný přechod na TypeScript), ASP.NET MVC architektura.
  • Zkušenosti s objektově orientovaným návrhem.
  • Motivaci komunikovat se zbytkem development týmu, často sdílíme informace a právě nabyté zkušenosti z praxe, které mohou z běžného webu udělat dokonalý.
  • Otevřenou mysl - být kreativní a myslet “out of the box” je důležité.

Náplň práce

Psát jen tak nějaký web tě neláká, ale zapojit se do vývoje webové aplikace s jasným cílem a přínosem, to je jiné kafe? Víš jak si poradit s rychlostí načítání webu a tabletům opravdu nebudeš vnucovat rozhraní pro smartphony. Než použít desktopové komponenty UI, upadla by ti ruka. Pojď k nám tvořit responzivní webdesign, na kterém budeme soustavně všichni pracovat ještě několik let.

Přidej se k české technologické firmě, kde tě práce bude bavit. V Safetice jsi důležitý. S námi ostatními totiž ovlivňuješ, kam bude Safetica směřovat.

Co u nás budeš dělat?

  • Vyvíjet na naší vlastní SPA responzivní web Safetica
  • Spolupracovat s UX designérem na návrhu GUI.
  • Přispívat svými nápady k vývoji backend portálu.