Získej svůj iPhone v nové soutěži! Získej svůj iPhone v nové soutěži!
Nová překladatelská soutěž ITnetwork.cz o telefon iPhone, sluchátka Beats a další věcné ceny za 4 hodiny práce.
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Spouštění externího zařízení přes BlueTooth

Zadavatel
Avatar
Vratis
Společnost: Vratislav Čmiel
Kategorie Android

Vytvořeno 5. prosince 17:33
Umístění Brno či celá ČR
Plat Do 10 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Živnostenský list
Typ práce Zakázka

Nabízíme

Dobrý den všem, hledám schopného vývojáře mobilních aplikací, pro vyhotovení graficky nenáročné aplikace pro výběr hodnot uživatelem a jejich odeslání přes BlueTooth (BLE 4.2) externímu zařízení. Hodnoty budou vybírány swipováním. K dispozici bude jedno menu s nastavením.

PŘENOS HODNOT A KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH NEPROBÍHÁ NEPŘETRŽITĚ. UŽIVATEL POUZE VYBERE PROGRAM, TEN ODEŠLE ZAŘÍZENÍ A TO JIŽ PROVÁDÍ SVOU FUNKCI SAMOVOLNĚ. APLIKACE TAK SLOUŽÍ POUZE PRO VÝBĚR PROGRAMU / NASTAVENÍ FUNKCE ZAŘÍZENÍ.

Požadujeme

Byl bych rád za nějaké reference, již hotové projekty - přímo aplikace v OS Android

Termín - ještě v prosinci.

Náplň práce

Vyhotovení mobilní aplikce pro Android.