Programátor C# + Frontend

Zadavatel
Avatar
CodeEffect
Společnost: CodeEffect
Kategorie HTML/CSS, JavaScript, C#.NET, SQL, ASP.NET

Vytvořeno 16. ledna 8:02
Umístění Děčín
Plat 30 000 Kč - 70 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Pět týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Vzdělávání - technické kurzy
  • Možnost home office
  • Možnost tisku na 3D tiskárně ;)

Požadujeme

  • Frontend - Html, JavaScript, TypeScript, Knockout.js, React.js
  • Backend - ASP.NET MVC, Microsoft SQL Server, Microsoft Analysis Services
  • SharePoint - SharePoint Framework

Nepředpokládáme, že znáte všechny výše zmíněné technologie. Důležitá je schopnost se tyto technologie v rozumném čase naučit

  • Anglický jazyk - ideálně na komunikační úrovni
  • Německý jazyk - ideálně na komunikační úrovni, minimálně - žádná

Náplň práce

Vývoj software pro rozvoj Web 2.0 ve firmách a vývoj software pro analýzu spokojenosti zákazníků na velkých datech. Nebudete spravovat a udržovat nějaký legacy software. Vyvíjíme moderní software za použití nových technologií a agilních metodik. Našimi zákazníky jsou firmy z Velké Británie a Německa, takže budete mít možnost vyzkoušet si práci v mezinárodním týmu.