Programátor - IT oddělení

Zadavatel
Avatar
Markéta Kočí
Společnost: CAD-PRO spol. s r.o.
Kategorie Ostatní, PHP, HTML/CSS, JavaScript, Java, UML

Vytvořeno 5. ledna 14:41
Umístění Praha 4
Plat 20 000 Kč - 60 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • zázemí středně velké společnosti rodinného typu
  • možnost realizovat vlastní myšlenky
  • průkopnickou, rozmanitou náplň práce v přímém kontaktu s uživateli
  • použití velkého množství různých technologií/jazyků pro práci s 3D modely a nasnímanými daty z laserového skenování
  • motivační mzdové ohodnocení
  • pružná pracovní doba

Požadujeme

  • schopnost skriptovat v běžných jazycích (Bash, VBScript, Perl, VBA, …)
  • základní znalost jazyka Java
  • ukázku vlastní práce
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
  • všestrannost a ochotu učit se nové věci
  • AJ psanou i mluvenou
  • výhodou: zkušenosti s 3D projekčními softwary, práce s velkými daty

Náplň práce

  • úprava a vytváření skriptů pro 3D projekční systémy
  • automatizace opakovaných úloh v projekci i administrativě
  • úpravy SW pro zpracování a zobrazování dat z laserového skenování
  • programování