Gentlecodes do svého týmu hledá JavaScript vývojáře!

Zadavatel
Avatar
Zdeněk Koutský
Společnost: Gentlecodes s.r.o.
Kategorie HTML/CSS, JavaScript, jQuery, Angular

Vytvořeno 5. ledna 14:40
Umístění Praha 8
Plat 30 000 Kč - 150 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda

Nabízíme

- Zajímavou práci v oblasti vývoje mobilních a webových aplikací.

- Skvělou partu se smyslem pro humor.

- Zkušenější programátoři, kteří Tě naučí novým technologiím a způsobům.

- Výše platu odpovídající Tvé kvalitě.

- Alespoň jednou měsíčně se sejdeme a podnikneme nějakou tu akci.

Požadujeme

- K tomu, abychom vybrali do týmu právě Tebe, potřebuješ mít přehled a ponětí o těchto pojmech -> CSS/SCSS, JavaScript, ReactJS, AngularJS, Angular 2, Vue, HTML, HTML5, jQuery, nodeJS (JavaScript základem)
- Obrovský smysl pro humor
- Schopnost pro flexibilitu

Náplň práce

- Práce na zajímavých a zahraničních projektech.

- Vytváření webových a mobilních aplikací, například pro DHL či New Yorské firmy.

- Veškerá práce bude vykonávána u nás v kanceláři (Praha 8, Karlín), popřípadě Home Office.