iOS vývojář wanted!

Zadavatel
Avatar
Pixelmate
Společnost: InDigit Group s.r.o.
Kategorie Ostatní
Vytvořeno 5. ledna 16:36
Umístění Praha 4
Plat 20 000 Kč - 40 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

 velmi zajímavá finanční odměna, která poroste s tvým růstem

  • práce v absolutně přátelském týmu
  • víceméně flexibilní pracovní doba (píchačky tu fakt nemáme)
  • po domluvě možná práce občas z domova
  • možnost se toho hodně přiučit, budeš pracovat s nadanými grafiky, vývojáři a marketingovými specialisty
  • zajímavé teamové akce jako jízda v Hummeru, paintball, motokáry nebo kola

Požadujeme

  • znalost Swiftu
  • zájem o nejnovější trendy ve svém oboru
  • mít rád práci v týmu a spolehlivost
  • hned říct, pokud je něco špatně/nefunguje/nelíbí se
  • měla by s tebou být sranda

Náplň práce

Hledáme

Baví tě zkoušet nové postupy a technologie?

Myslíš při vývoji i na lidi?

Nesnášíš nedomyšlené a nedotažené aplikace nebo weby?

Je na tebe 100% spolehnutí?