Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

Billiard/Pool - Krátká zakázka

Zadavatel
Avatar
Granny's Tuna
Společnost: Jan Carna
Kategorie Ostatní, C#.NET, Java

Vytvořeno 12. února 19:03
Umístění Kdekoliv, preferuji Prahu
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce
Typ práce Zakázka (i pro absolventy )

Nabízíme

Cena zalezi na vas

Preferuji JavaFX anebo Unity - koupim templates pro stul a koule, at se s tim nemusime delat

Pevnou spolupraci

Požadujeme

Okomentovany kod

Spolehlivost

Chut do tvoreni neceho noveho

Náplň práce

1) Vytvořit hru zvanou kulečník (Billiard/Ball Pool) s grafickým rozhráním.
2) Umožnit hráčům připojení se na server přes přihlašovací údaje a možnost hrát proti ostatním hráčům.
3) Naprogramovat umělou inteligenci (AI - bot), která bude simulovat druhého hráče, takže hráč bude moci hrát i SinglePlaye