Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

80.000,- pro full stack developera

Zadavatel
Avatar
Roman Zigo
Společnost: SalesChamp
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, Nette

Vytvořeno 13. února 9:41
Umístění Husova, Brno
Plat Do 80 000 Kč
Typ vztahu Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Kdo jsme?

Mladá holandská firma s kanceláří v centru Brna (Šilingrovo náměstí), která už pátým rokem vylepšuje mobilní webovou aplikaci používanou nejlepšími holandskými firmami v oboru direct sales. Pro hrubou představu, jak se naše aplikace používá, se můžeš podívat se na naše explainer video.

Jak se u nás pracuje?

  • čeká tu na tebe PC optimalizované na vývoj, počet monitorů je na tobě. Polohovatelný stůl a pohodlná židle je samozřejmostí
  • chodit do práce třeba teplácích a tilku není problém
  • pokud během práce potřebuješ na chvíli vypnout, můžeš zapnout náš PS4
  • do práce chodí každý jak mu to vyhovuje, důležité je spíš dostavit se včas na domluvené meetingy
  • máme tu vynikající kávu z české pražírny Rebel bean

Co nabízíme?

  • práci v malé skupině mladých přátelských lidí
  • výsledky tvé práce budou dobře vidět
  • připravujeme systém odměn navázaný na úspěchy firmy
  • pokud máš doma stejné pracovní nasazení jako v kanceláři, můžeš si občas vzít home office
  • pravidelně objednáváme občerstvení z Rohlíku, taky si můžeš něco přát
  • občas něco podnikáme, ať už je to PS4 s pivem a pizzou, motokáry, posezení v hospodě, u deskovek nebo kdekoliv nás zrovna napadne

Požadujeme

  • kritické a pragmatické myšlení
  • zkušenosti s PHP, JS a MV* frameworky
  • schopnost používat GIT na vysoké úrovni
  • schopnost domluvit se anglicky
  • znalost problematiky psaní automatických testů
  • zodpovědnost