PHP, Praha? Mám pro Tebe tu práci cos chtěl a 15.000,- kč bonus. Napiš mi na [email protected] nebo klikni sem. Lucka

IT analytik

Zadavatel
Avatar
NET and GAMES a.s.
Společnost: NET and GAMES a.s.
Kategorie Ostatní
Vytvořeno 3. dubna 7:05
Umístění Brno
Plat 25 000 Kč - 40 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Analytik v oblasti IT

Máš v IT už něco za sebou? Přemýšlíš, kterým směrem se vydat? Rád věci řešíš, konzultuješ, dojednáváš? Co takhle skloubit víc věcí dohromady a zkusit to jako IT analytik pro integraci online her?

Naše hry = tvoje starost. Představ si sám sebe jako styčnou osobu mezi našimi obchodními partnery a vývojovým týmem Kajotu.

Kdo v tom bude s tebou?

Budeš součástí týmu poskládaného z vývojářů, analytiků, projekťáků, produkťáků a statistiků. Rozhovory s některými z nich nejen o tom, jak se u nás pracuje, si můžeš přečíst na https://kariera.kajot.cz/. Podívej se taky na naše video na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. Dozvíš se v něm, jak-co-kde děláme a uvidíš v akci i projektový tým.

Požadujeme

Co bude náš nový kolega ke startu potřebovat:

  • Komunikační protokoly – webové komunikace obecně (např. REST, http), bez toho to prostě nepůjde.
  • Modelovacími nástroje. Zkušenost by se ti hodila, co takhle Enterprise Architect, Dia nebo jiný?
  • Znalosti databázových systémů pro optimální návrh způsobu ukládání dat rozhodně využiješ (MySQL, Mongo).
  • Python. Nevadí, pokud ho neumíš, dostaneš prostor se ho doučit.
  • Angličtina. Téměř každodenně na technické úrovni, součástí komunikace se zákazníky v cizině je popis systému (zahrnuje i dokumentaci) a návrh řešení, jak systémy propojit.
  • Mít rád lidi. Měl bys umět jednat s lidmi, někdy budeš muset přitlačit, jindy diplomaticky vyjednávat. Buď tahounem.
  • Elán a chuť. Dostaneš prostor být proaktivní a uplatnit vlastní nápady. Jedná se o nový projekt, iniciativě se meze v podstatě nekladou :-)

Náplň práce

Jak může vypadat TVŮJ den?

  • Máme široké portfolio on-line her. Tvým úkolem bude zajistit bezproblémové fungování a spokojenost zákazníků. V případě nového projektu si nejdřív vyjasníš požadavky se zákazníkem, co bude třeba k úspěšné integraci on-line hry/her.
  • Následně zanalyzuješ komunikaci server-to-server a poté navrhneš potřebné úpravy.
  • Pak přijde na řadu technická dokumentace (např. pro API), kam změny zpracuješ. Slouží nejen pro popis našeho systému, ale zároveň jako zadávací dokumentace pro programátorský tým.
  • S vývojáři potom probereš možná řešení a případné nejasnosti.
  • A když je vše hotovo, předáš zákazníkovi.