Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

PHP back-end / Drupal developer

Zadavatel
Avatar
Freely Agency s.r.o.
Společnost: Freely Agency s.r.o.
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, jQuery, Symfony

Vytvořeno 30. ledna 13:06
Umístění Praha, kdekoliv
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Do našeho menšího týmu hledáme parťáka na programování back-end funkcionalit převážně větších projektů na míru. Od února 2018 nás najdeš kousek od Jiřího z Poděbrad v kanceláři s parádní dostupností.

Do týmu bereme zkušené seniory i juniory, kteří si teprve webové technologie v praxi zkoušejí.

Samozřejmostí jsou benefity jako:

  • Flexibilní pracovní doba - pracuj, kdy chceš,
  • Home office - pracuj, odkud chceš,
  • Neomezená spotřeba dobré kávy - pij, co hrdlo ráčí (a srdce snese),
  • Podpora ve vzdělávání - školy, konference, tutoriály,
  • Podpora přispivání do open-source komunit,
  • Odpovídající finanční hodnocení.

Požadujeme

  • Znalost PHP 7,
  • Znalosti principů OOP,
  • Zkušenosti s verzovacími systémy (Git),
  • Základní znalost databází.

Velkou výhodou

  • Znalost Drupal 8,
  • Znalost Symfony frameworku,
  • Základní znalost serverových technologií (apache, nginx, varnish),
  • Zkušenosti s Gitlabem, merge/pull requesty,
  • Znalost Vue.js či jiného JS frameworku.

Náplň práce

Tvojí náplní bude vývoj modulů na míru pro CMS Drupal 8, který využívá komponenty Symfony. Během vývoje dodržujeme nastavené pracovní workflow. Kontrolujeme coding standards a tvůj kód prochází merge requesty. Díky tomu získáš cenné zkušenosti a hodnotnou zpětnou vazbu.

Dostaneš se k tématu cachování obsahu, výkonovému pohledu na věc.

Rádi podporujeme open-source komunitu, filozofie open-source softwaru nám je blízká. Proto podpoříme i tvé nápady jak přispět.