Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

Kodér

Zadavatel
Avatar
prace
Společnost: Moonlake Web Services, s.r.o.
Kategorie HTML/CSS, JavaScript

Vytvořeno 30. ledna 13:07
Umístění Modřice
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • možnost podílet se na zajímavých projektech významných klientů
  • příjemné pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích, výborná káva
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • výběr z benefitů, např.: možnost home office 1x týdně, příspěvek na dovolenou, neomezený mobilní tarif aj.

Požadujeme

  • znalost technologií HTML, CSS a JavaScript
  • AJ na úrovni schopnosti studia dokumentace
  • ochota dále se vzdělávat a učit novým věcem, otevřenost novým postupům

Náplň práce

  • převodem grafických návrhů do šablon
  • implementací Front-Endu e-shopů a redakčních systémů pro zákazníky
  • spoluúčastí na aktivním rozvoji firemního redakčního systému pro tvorbu eshopů, webů
  • spolurozhodováním o dalším vývoji klíčových firemních produktů