Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

JavaScript React front end developer

Zadavatel
Avatar
Petr Halamíček
Společnost: Commerzsystems
Kategorie HTML/CSS, JavaScript, Java, React

Vytvořeno 30. ledna 13:07
Umístění Praha
Plat 40 000 Kč - 70 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Práci v nejnovějších technologiích.

Možnost naučit se nové technologie a být součásti mezinárodních projektů.

Získat know-how od externích konsultantů, kteří jsou špičkovými odborníky na trhu.

Přátelskou atmosféru.

Flexibilní pracovní dobu.

Školení a celou řadu benefitů.

Pracoviště v centru Prahy

Požadujeme

Minimalně 1-2 roky zkušeností s programováním v JavaScriptu React, HTML (i jako praxe při škole).

Znalost anglického jazyka.

Ochotu učit se nové technologie je pro nás velmi důležitá.

Vítaná je základní znalost programováni v Javě.

Náplň práce

Hledáme Javascript React vyvojáře do našeho oddělení SAPu. Jedná se o frontend vývoj v Javascriptu. Hledáme kandidáta, ktery se chce naučit nové technologie a získat na trhu velmi žádané znalosti.

Máme rovněž nabidku práce pro Java vývoj, takže kandidát se znalosti Javascriptu a Javy by byl ideální (není to ale podmínka).