Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

PHP vývojář/vývojář mobilních aplikací

Zadavatel
Avatar
Barbora Kováčiková
Společnost: Back2Flash
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, C#.NET, Java, SQL, Android, jQuery

Vytvořeno 30. ledna 13:07
Umístění Celá ČR
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

● možnost pracovat z domova​, bez tradičních omezení spojených s velkou firmou

● flexibilitu ​a možnost přizpůsobit pracovní dobu dle potřeby

● účast na prestižních projektech​pro velké zahraniční klienty

● možnost dále se vzdělávat

● motivující finanční ohodnocení

● přátelský kolektiv ​a netradiční teambuildingy

● 5 týdnů dovolené, roční bonus, podíl na zisku

Požadujeme

● dobrou znalost PHP/MySQL

● dobrou znalost HTML/CSS,​schopnost kvalitně nařezat a vytvořit HTML šablony z PSD (tedy nutná základní znalost Photoshopu​)

● schopnost produkovat kvalitní a znovu použitelný kód

● schopnost pracovat koncepčně, analyzovat ​problém a vyvinout nejvhodnější řešení

● schopnost pracovat samostatně, plánovat si práci a zejména o vykonávané práci dobře komunikovat

VÝHODY:

● znalost jQuery

● znalost některých z běžných frameworků nebo CMS (WordPress, Drupal, Expression Engine apod.)

● portfolio již hotových projektů na ukázku

● flexibilita a možnost rychlého nástupu

Náplň práce

Práce na webových projektech, mobilních aplikacích a jiných zajímavých činnostech spojených s programováním. Nabízíme 100% homeoffice, požadujeme 100% samostatnost.