Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

Programátor se znalostí PHP, HTML5, Nette a JS

Zadavatel
Avatar
Zdeněk Schneider
Společnost: OGMIO media s.r.o.
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, Nette

Vytvořeno 30. ledna 13:08
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Do brněnské pobočky naší agentury OGMIO přijmeme programátora se znalostí PHP, HTML5, Nette a javascriptu. Velkou výhodou (ale ne požadavkem) jsou i další znalosti a zkušenosti (např. React).

Jsme menší agentura s více než 20 letou historií a příjemným kolektivem, která si zakládá na zajímavých projektech.

Možnost i částečného homeoffice nebo práce na částečný úvazek.

Životopis a ukázky práce prosím zasílejte na email [email protected]

Těšíme se na spolupráci!