Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

FrondEnďák/HOMEOFFICE

Zadavatel
Avatar
VIVANTIS a.s.
Společnost: VIVANTIS a.s.
Kategorie PHP, HTML/CSS

Vytvořeno 5. února 18:37
Umístění Chrudim
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Živnostenský list
Typ práce Brigáda

Nabízíme

Práci na projektech, které denně používají stovky tisíc zákazníků
Práci s celou řadou technologií a po zapracování určitá technologická volnost
Pružnou pracovní dobu a plný home- office
Finanční ohodnocení s možností bonusů

Požadujeme

Dobrou znalost HTML5 a CSS3
Znalost jquery
Zkušenosti s kódováním responzivního designu
Ochotu pracovat v týmu a učit se nové věci
Povědomí o tom, co jsou to Latte nebo Smarty
Znalost PHP

Náplň práce

A na čem budeš pracovat?

Ze začátku tě čeká seznámení s různými osvědčenými postupy a technikami na některých méně náročných, ale i přesto důležitých věcech. Pokud ti vše půjde a bude bavit, potkáš se s těmi nejdůležitějšími funkcionalitami, které rozhodně na e-shopu nesmí chybět.