Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

Programující (.NET) architekt/ Lead developer

Zadavatel
Avatar
Lundegaard a.s.
Společnost: Lundegaard a.s.
Kategorie C#.NET, SQL, UML, ASP.NET

Vytvořeno 10. února 19:25
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda

Nabízíme

Jsme Lundegaard. Stavíme rozsáhlé weby a portály pro top klienty (jakými jsou např. T-Mobile, 3M nebo Česká spořitelna).

Nyní stavíme zbrusu novou inovativní platformu pro poskytování úvěrů. Výsledek tvé práce uvidí klienti po celém světě.

  • Ctíme agilní kulturu a otevřenost. Slíbit ti můžeme práci v týmu, kde mají všichni stejné slovo a každý dobrý nápad je vyslyšen.
  • Fandíme novým věcem a budeme tě podporovat v rozvoji. Rádi tě vyšleme na konferenci, školení nebo workshop
  • A v neposlední řadě máme i řadu dalších benefitů jakými jsou společné snídaně, dotovaná výuka angličtiny a další.

Na co všechno si u nás sáhneš?

  • Tools: Visual Studio, SQL Management Studio, Git
  • Platformy: MS Azure, Windows Server/IIS
  • Technologie: ASP.NET / ASP.NET MVC / ASP.NET Core, Entity Framework, WebAPI

Požadujeme

  • Znalost platformy .NET a jazyku C#
  • Znalost MS technologií (jako MS Azure, MS SQL,…)
  • Praktické zkušenosti s návrhem komplexních systémů.
  • Schopnost navrhnout a postavit obecné univerzální řešení na zelené louce a vyřešit celou škálu problémů s tím souvisejících.

Náplň práce

  • Chceš vytvářet vlastní produkt? Chceš od základu navrhovat a stavět komplexní řešení?

  • Chceš řešit otázky přesahující obvyklý okruh systémů na míru?

  • Umíš si případně zorganizovat kolegy vývojáře? Pak jsi náš člověk. Ale pozor nebude to (jen) o kreslení „schémátek“, řešení architektonických dilemat a dělení práce, pořád budeš nemalou část toho, co spolu vymyslíme, programovat.

  • Čeká tě spolupráce v menším [čti v 5-ti členném] týmu nadšených a pohodových profesionálů, kteří spoléhají jeden na druhého a jejichž výsledek práce je ihned vidět.