Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

Ukažte co ve vás je už při studiu programování

Zadavatel
Avatar
Zdeněk Veselý
Společnost: zdeněk veselý
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript

Vytvořeno 10. února 19:28
Umístění Z domova
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

dobrý den jedná se o jednoduchou úpravu nevyhovujících starších webových stránek podle zadaného návrhu jedná se o stránky www.teplo-doma.cz

grafiku a texty budu zpracovávat já zdeněk veselý moje vizitka.  www.zdenekveselymalir.cz ukažte mi co ve vás je a můžeme se dohodnout na dlouhodobější spolupráci.

chápu že jako student asi nebudete mít nějaké ukázky práce, a proto to píši takto. jedná se o startup projekt.

vhodné pro studenty jako ukázka své práce pro pozdějšího zaměstnavatele.

pokud budete mít dotazy, či jste připraveni naskočit do týmu, napište.

Požadujeme

Náplň práce

programování a základní příprava grafiky v gimp a opensource.