Pohodový přivýdělek, PHP a MySQL, 350 Kč/hod. z domova. Chceš? Klikni pro více info.

PHP/Nette programátor

Zadavatel
Avatar
PeckaDesign s.r.o.
Společnost: PeckaDesign s.r.o.
Kategorie PHP, Nette

Vytvořeno 10. února 19:30
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Výhody práce v Pecce z pohledu PHP/Nette programátora

  • Budeš dělat na velkých projektech práci, která má smysl a viditelné výsledky.
  • Snažíme se držet krok s aktuálními technologiemi.
  • Jsme v úzkém kontaktu s Nette komunitou. Chodíme na Poslední soboty, kde občas i přednášíme.
  • Rádi jezdíme na vývojářské konference, jako WebExpo, nebo Devel. Na PHPKonf v Istanbulu jsme se dokonce seznámili s praotcem PHP – Rasmusem Lerdorfem.
  • Tví kolegové jsou špičky v oboru se spoustou zkušeností. O tyhle zkušenosti se rádi dělíme na našem blogu.
  • Máme zajímavé interní projekty, jako je například náš monitoring webů.

Požadujeme

Jak si tě představujeme

Spíš, než kolegové jsme jedna velká rodina. Proto je důležité, abys k nám zapadl. Co je k tomu potřeba?

  • Jsi pečlivý. Psát perfektní kód je pro tebe otázka profesní cti.
  • Je na tebe spoleh. Když něco slíbíš, tak to dodržíš.
  • Když je potřeba, dokážeš pořádně zabrat.
  • Dýcháš s týmem, umíš pomoci ostatním. Na oplátku příště oni pomůžou tobě.
  • Nové nápady nedáváš do šuplíku, ale sdílíš je s ostatními.
  • Neusínáš na vavřínech, chceš se neustále vzdělávat a zkoušet nové věci.

Náplň práce

Budeš pracovat na vývoji našeho vlastního řešení, na kterém naši klienti provozují své e-shopy. Na čem to tedy běží:

  • Těší nás vymazlený striktní a objektový kód v PHP 7.1.
  • Používáme MySQL, Doctrine 2 a Dibi.
  • Dřinu přenecháváme strojům. Kód za nás testuje Nette/Tester.
  • Stavíme na Nette 2.4, které doplňujeme Symfony komponentami.
  • Výkon je pro nás důležitý. Weby sledujeme přes New Relic.
  • Kód a úkoly sdílíme na GitHubu, Pull Requesty jsou už zaběhlým standardem, bez kterého se neobejdeme.
  • Git, Gulp, Grunt, Bower, Composer, PHPStorm, Elasticsearch, RabbitMQ, Redis… To jsou věci, bez kterých už nehneme ani prstem.

A pokud něco neumíš na 100 %? Nevadí, rádi tě to doučíme. Od toho tady máme tým šikovných kolegů, kteří ti pomohou.