PHP programátor

Kategorie PHP, SQL

Vytvořeno 21. května 20:09
Umístění Praha 4
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Umíš  PHP a už máš pár PHP projektů za sebou? Znáš Doctrine? Zajímá tě práce s Dockrem v praxi? Chceš zažít svobodu v práci a podílet se na rozhodování o budoucnosti celého týmu? Rádi se s Tebou potkáme a podělíme se o více informací.

Nabízíme

  • Zajímavou práci, která tě bude bavit
  • Pohodové prostředí a rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • Možnost něco se naučit a vyzkoušet si technologie v praxi

Požadujeme

Jednoduše hledáme posilu do našeho rostoucího vývojového týmu, kde budeš pracovat na projektech pro naše klienty především z finančního sektoru. Hledáme programátora, který

  • Už má něco v PHP za sebou a chápe principy OOP v PHP
  • Umí pracovat s relační SQL databází
  • Chápe termíny a dokáže včas komunikovat problémy

Náplň práce

U nás se potkáš

primárně s:

  • PHP (Doctrine, Docker, REST API, Composer, Nette framework)
  • Produkty od JetBrains: TeamCity, YouTrack, PHPStorm a další
  • Oracle, MSSQL, MariaDB, PostgreSQL

okrajově:

  •  Java, .NET,  Angular , React