Brigáda - doučit programování v Javě

Kategorie Java

Vytvořeno 26. dubna 15:19
Umístění Praha nebo Jihlava
Plat 300 Kč - 350 Kč
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Nabízím možnost přivýdělku za výuku programování v Javě. Nabízím příjemnou odměnu a zaplacení hotově vždy po odučené lekci. Vzhledem k tomu, že jsem v Jihlavě, mohla by být výuka i tady někde v okolí, nebo přímo v Jihlavě. Jsem ale také ochoten dojíždět za výukou např. do Prahy.

Požadujeme

Může být i absolvent. Požaduji někoho, kdo Javě dobře rozumí a vyzná se v tom a pokud  možno se rychle zorientuje v probírané látce.

Náplň práce

Setkání v kavárně s notebookem a připopjením na internet (mám vlastní). Probírání jednotlivých úloh z ITnetworku, nebo i jiných a zdokonalování se v programování. Právě jsem probral podmínky, cykly a pole a už je toho hodně a potřebuju trochu vedení. Děkuji za Vaše nabídky.