Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Java vývojář

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie JavaScript, Java

Vytvořeno 31. října 15:19
Umístění Praha
Plat 30 000 Kč - 100 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Hledáme do týmu Medvědů Javistu. Hledáme buď zkušeného Java developera nebo začátečníka, co má ale odhodlání se hodně naučit. Píšeme kód s velkým důrazem na kvalitu, pokrytí testy, javadocy a vyžadujeme, aby každý člen týmu věděl přesně co dělá a také proč. Vyvíjíme Java Backendy, kde je velký důraz na performance a stabilitu, nemůžeme si dovolit to prasit :-) A ani to tak dělat nechceme :-)
O kolegy se staráme, učíme je a učíme se od nich. Udržujeme si know how na špičkové úrovni. Přes všechen tento důraz na kvalitu jsme neformální a pohodový kolektiv, máme přátelské vztahy s našimi zákazníky a dobře víme, že i my děláme chyby :-)

Požadujeme

Dobrou znalost jazyka Java

Nebát se nových technologií

Spolehlivost, flexibilita

Komunikace - umíš říct, co si přeješ a zeptáš se, když nevíš

Náplň práce

Technologie převážně nejnovější, většinou v naší volbě (pokud zákazník netrvá na specifických technologiích). Nepíšeme heavy weight enterprise řešení deset let stará. Vybíráme si zakázky, kde většinou stavíme rychlé a lehké mikroservisy, se zapojením cloudových služeb a moderních technologií. To je pro nás výzva a taková práce nás baví. Pokud vám toto přijde zajímavé, ozvěte se, neformálně se potkáme (klidně po práci u pivka) a rádi řekneme více.