.NET developer

Kategorie JavaScript, C#.NET, ASP.NET

Vytvořeno 6. května 19:18
Umístění Praha, Hradec Králové
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda

Nabízíme

  • neformální, nekorporátní prostředí – nebudeš muset bojovat se složitými korporátními procesy a plnit nesmyslná KPIs
  • spolupráci s pohodovými lidmi, jejichž názor je pro nás důležitý
  • pružnou pracovní dobu
  • práci v moderním officu - relax místnost (ping-pong, XBOX), grilovačky na terásce,...
  • příležitost stále se učit něco nového – od kolegů, účastí na školeních, jsme partnerem Microsoftu - možnost přípravy na certifikaci Microsoft
  • interní kurzy angličtiny s rodilým mluvčím
  • firemní akce, teambuildingy, snídaně – účast je dobrovolná:-)
  • předplacenou benefitní kartu, zvýhodněný firemní mobilní tarif, zvýhodněný vstup do luxusního fitness, slevy u obchodních partnerů

Požadujeme

  • výborná znalost vývoje v prostředí .NET a ASP.NET / C# jazyku
  • 2+ let praxe na stejné pozici či v .NET vývoji
  • výborná znalost Microsoft SQL Server a T-SQL
  • znalost ASP.NET MVC, Web API, Entity Framework, popř. dalších frameworků
  • alespoň pasivní znalost AJ (na úrovni čtení dokumentace)
  • analytické a logické myšlení, zodpovědnost a pečlivost

Náplň práce

  • budeš vyvíjet webová řešení v prostředí ASP.NET s využitím nejnovějších technologií a postupů
  • budeš navrhovat řešení či součinnost při tomto návrhu