Koordinátor ERP

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 22. května 8:01
Umístění Žatec
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

  • Práci v příjemném prostředí v centru Žatce
  • Pravidelné firemní akce
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Rozmanitou práci na HPP nebo ŽL
  • Příspěvek na dojíždění

Požadujeme

  • Zkušenost s ERP systémy (ESO9)
  • Zkušenosti s laděním SQL dotazů
  • Znalos a přehled v oblasti informačních technologií
  • Samostatnost, spolehlivost a chuť pracovat

Náplň práce

  • Odpovědnost za chod ERP (ESO9), koordinace a provádění všech potřebných opatření k bezchybné funkci ERP
  • Provoz SQL Serverů,
  • Konfigurace a testování na základě technických požadavků
  • Podpora uživatelů v nově zaváděném systému včetně školení
  • Implementace změn do provozu
  • Rozvoj ERP systému
  • Lokalizace problémů a realizace náprav
  • Ochrana firemních dat před neoprávněnou manipulací
  • Návrhy na zlepšovací opatření, spolupráce při optimalizaci systému