Programátor C# na DPP/HPP

Kategorie Ostatní, HTML/CSS, C#.NET

Vytvořeno 1. května 20:24
Umístění Brno-Tuřany-Brněnské Ivanovice
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

- Rozmanitou práci v oblasti průmyslové automatizace a robotiky
- Odpovídající mzdové ohodnocení s možností profesního růstu
- Zázemí mladé dynamicky se rozvíjející společnosti
- Mladý kolektiv
- Místo výkonu práce Brno – Brněnské Ivanovice
- Nástup možný ihned

Profil společnosti
Společnost byla založena počátkem roku 2014. Pracovní tým se skládá převážně z absolventů technických oborů kybernetiky, strojního inženýrství a elektrotechniky. Hlavní specializací společnosti je optimalizace výrobních procesů z hlediska hardware i software. Mezi hlavní obchodní aktivity patří dodávka jednoúčelových strojů, modernizace stávajících zařízení, návrhy měřicích metod, robotizace, dodávka software, konzultace a školení.

Požadujeme

- Znalost a praxe s OOP
- Znalost C#, MVC, ASP.NET, .NET Standard 2.0, HTML
- Znalost WPF výhodou
- Vůle se učit
- Samostatnost, kreativita, preciznost, zodpovědnost a flexibilita
- ŘP sk. B

Náplň práce

- Samostatný vývoj aplikací v C#
- Spolupráce na vývoji větších projektů s dalšími programátory
- Komunikace se zákazníky
- Implementace software u zákazníků
- Spolupráce na funkčních zkouškách a uvádění do provozu