Programátor.NET na 1,5 měsíční výpomoc v Ostravě

Kategorie HTML/CSS, C#.NET, ASP.NET

Vytvořeno 6. května 19:30
Umístění Ostrava
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Živnostenský list
Typ práce Zakázka

Nabízíme

Dobrý den,
Hledáme doplnění kapacity našeho stávajícího týmu 3-4 vývojářů, potřebujeme urychlit termíny a přealokovat zdroje kvůli jinému projektu.

Jedná se o vývoj skupinky backend aplikací (sdílené komponenty pro využití různymi agendovými systémy jedné velké organizace veřejné správy, např. operace s dokumenty pro spisovou službu).

Hledáme zkušeného full-stack programátora (1 nebo 2). Primárním zaměřením musí umět C#/.NET. Ale HTML a Javascript by neměl vidět poprvé a měl by být schopný v tom také něco udělat. - min. 3/5 let zkušenost s vývojem velkých aplikací v enterprise segmentu.

Práce je o samostatném vývoji některých komponent, dle rozdělení práce v rámci týmu

Začátek prakticky možný okamžitě – do cca konec května, možná i kus června.

Tým sedí v Ostravě, Marianské hory. Není nutný 100% onsite - lze kombinovat, cca 50% možno dělat z Home Office. Není nutný úplně full time. Dohodu lze udělat velmi flexibilně.