Nette programátor wanted do rostoucí e-commerce firmy

Kategorie PHP, Nette

Vytvořeno 26. dubna 15:43
Umístění Praha 8 - Karlín
Plat 50 000 Kč - 80 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Možnost částečného remote způsobu práce s flexibilní pracovní dobou (ale hodně věcí tady řešíme s businessem, tak je lepší občas být v ofisu, minimum polovina týdne).

Jsme firma, kde:

  • Píšeme čistý kód.
  • Děláme věci technicky dobře - od commitování, přes spolupráci, technologie, psaní testů apod.
  • Máme velmi malou fluktuaci vývojového týmu, jsou tady kluci, co dělali první řádky.
  • Vývoj má u nás docela dobrý kontakt s businessem, s lidmi
  • Používáme nejmodernější PHP technologie
  • Máme poměrně vysoké pokrytí testy.
  • Děláme code review, podporujeme párové programování (u lidí kteří chtějí).
  • Používáme SCRUMBAN, denní standupy.
  • Používáme Gitlab CI server - po každém pushi commitu se vytváří docker image, pouští se automatizované testy, dělají se code sniffer kontroly, statická analýza, atd.

Požadujeme

Hledáme tebe, pokud:

  • Se chceš zaměřit dlouhodobě na jeden projekt a posouvat ho
  • Máš dobrou znalost PHP, MVC, SQL, OOP, a alespoň základní znalost Javascriptu, CSS
  • Není ti cizí Dependency Injection
  • Chceš psát testovatelný kód pro jednotkové / integrační / selenium testování
  • Používáš verzovací systém, ideálně Git
  • Programuješ v Nette 2 nebo jiném MVC frameworku (Symfony 3, Zend ...)
  • Máš povědomí o PHPUnit, Selenium, Docker, Blackfire
  • Zajímají tě výše uvedené věci a chceš nás posunout zase o krok dále
  • Přemýšlíš nad každým zadáním zda dává smysl a zda existuje lepší řešení
  • Nebojíš se bavit o problémech a řešíš je
  • Rád příjmeš zodpovědnost za svěřený projekt a záleží ti na jeho úspěšném dokončení
  • Jsi tolerantní k ostatním kolegům a respektuješ jejich individuality
  • Mluvíš/rozumíš/píšeš česky :)

Náplň práce

Jsme úspěšný český e-commerce projekt a značka, která je mezi zákazníky love-brandem.
Na trhu jsme již 5 let a pořád rosteme (obratový cíl na tento rok je 1mld Kč).

Máme velký sklad za Prahou a hledáme někoho, kdo se postará o:

  • realtime napojení mezi skladovým systémem a webovou stránkou přes API (klientskou i serverovou část)
  • integraci API dopravců
  • implementaci procesů pro efektivní práci ve skladu
  • jednoduché rozhraní skladového systému pro obsluhu skladu
  • všechny výzvy spojené s tím, jak dělat logistiku co nejlépe