Kodér

Kategorie HTML/CSS, JavaScript

Vytvořeno 25. dubna 21:06
Umístění Česká republika
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Živnostenský list
Typ práce Zakázka

Nabízíme

Co tě u nás čeká?

  • možnost podílet se na zajímavých projektech významných klientů
  • příjemné pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích, výborná káva

Požadujeme

S čím bys měl mít zkušenosti:

  • převodem grafických návrhů do šablon
  • implementací Front-Endu e-shopů a redakčních systémů pro zákazníky

Co by Ti nemělo chybět:

  • znalost technologií HTML, CSS a JavaScript
  • AJ na úrovni schopnosti studia dokumentace
  • ochota dále se vzdělávat a učit novým věcem, otevřenost novým postupům

Náplň práce

Šikovný znalec HTML, CSS a JavaScriptu, zapálený do Front-End kódování

Protože máme plné ruce práce pro klienty, další dvě uvítáme. Chceme začít spolupracovat, a to i vzdáleně, s šikovným kodérem, který rád pomocí kódu vdechne duši do zajímavých projektů našim klientům. Rádi bychom tě viděli jedenkrát v týdnu na poradě týmu, zbytek času pracuj po libosti u nás nebo u sebe.