Network Administrator (Brno)

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 26. dubna 15:31
Umístění Brno
Plat 30 000 Kč - 50 000 Kč
Typ vztahu
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Nudit se u nás se rozhodně nebudeš! Dostaneš příležitost seznámit se s mnoha novými technologiemi, nahlídneš do jejich zákulisí a budeš mít možnost zjistit a vidět, jak vše funguje na globálnější úrovni v praxi. Brzy získáš přehled o tom, jak u nás fungují počítačové sítě a dostaneš šanci podílet se na dalších zajímavých projektech v oblasti bezpečnosti.

Co všechno může přijít během TVÉHO dne?

  • Nejvíc času ti „sežere“ správa síťových zařízení, konkrétně se potkáš s Checkpoint firewall, Cisco ASR/ISR routers (DMVPN), Juniper switche řady EX2200/EX3400 (virtual-chassis), Cisco switche řady 2900, 3600, wi-fi solution ExtremeWireless, virtualizační platforma VMware.
  • Budeš mít vliv na rozvoj firemní infrastruktury, co se týče optimalizace logování, zálohování, správy uživatelských účtů.
  • Při otevření nové provozovny připravíš návrh a realizaci síťového řešení, budeš řešit problémy, které nastanou.
  • Průběžně budeš dozorovat chod sítě, monitorovat funkčnost síťových zařízení a řešit upgrade zařízení.
  • Pomůžeš kolegům řešit jejich problémy, nejčastěji se správou VLAN, routing, IPsec VPN apod.
  • I nasazení nové technologie bude ve tvých rukách. Postaráš se o konfiguraci preprodukčního prostředí a testování.
  • Neunikneš ani troše papírování, hlavně co se týče dokumentace.

Požadujeme

Jak si TĚ představujeme?

  • Jsi akční a nebojíš se změn. Největší projekt, který nás bude čekat, je plánovaný přechod sítě z IPv4 na IPv6.
  • Rád převezmeš roli síťového architekta. Bude na tobě koncept síťových technologií napříč společností, včetně datacentrových částí.
  • Máš chuť (spolu)rozhodovat, jak síťovou infrastrukturu rozvíjet a vylepšovat.
  • Chceš držet krok s dobou, znáš některé z používaných technologií (Cisco, Cisco Catalyst, Cisco Nexus, Juniper, CheckPoint a Mikrotik) a které neznáš, rád se naučíš.
  • Bylo by moc fajn, kdybys měl certifikaci Cisco popř. jiného vendora a znal systém CheckPoint.

Tak nějak automaticky předpokládáme, že:

  • Máš dobrou znalost OS Linux (Debian, Ubuntu Server).
  • Orientuješ v sítích, znáš TCP/IP.
  • Konfiguruješ Cisco nebo Juniper.
  • Poradíš si s anglickým textem či emailem.

Náplň práce

V čem jsme jiní?

  • Vadí ti strnulost korporátu? U nás ji nenajdeš!
  • Zajímají tě TOP trendy v oblasti technologií? Asi budeš překvapený, s čím se u nás potkáš.
  • Chceš se věnovat nějaké konkrétní oblasti? Můžeš si vybrat. Ušijeme ti práci na míru.
  • Potřebuješ mít prostor pro vlastní myšlenky a nápady? Sem s nimi.
  • Neumíš všechno a chceš se učit? Zkušení kolegové jsou tu pro tebe.