Malá jednorázová zakázka v Nette (zaplacená) v řádech hodin

Kategorie PHP, Nette

Vytvořeno 9. května 16:42
Umístění Home office
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zakázka (i pro absolventy )

Nabízíme

Dobrý den, hledám někoho kdo by mi pomohl s programováním webové aplikace v Nette. Jedná se o malý školní projekt který je rozpracovaný, ale nevím si rady s pár věcmi které bych potřeboval udělat. Pro zkušeného to bude zaležitost jen na pár hodin.

Veškerá práce bude zaplacena dle domluvy. Pokud by to byla pomoc jen s jednotlivými body budu rád a také bude zaplacena dle dohody. Při případném zajmu mi můžete napsat jak sem tak i na email: [email protected] a poté poskytnu podrobnější info a případně zašlu aplikaci. Popřípadě dopořučení na někoho, kdo by si takto malý projekt vzal, by mi velice pomohlo.

Omluvte nedostatčné info ohledně platu, ale hledám jak nadšeného amatéra, ale i tak profesionála a můj odhad platu byl nemusel být správný. Proto nechám cenu na případné domluvě a ceně kterou si účtuje případný zajemce.

Požadujeme

Znalost: PHP+Framework Nette,MySQL a případně JavaScript

Náplň práce

Rozšíření aplikace o:

1. Ukládání/stahování DPF z databáze (MySql(BLOB))
2. Stránkování selectu z databáze
3. Znemožnění rezervování položky více uživateli ve stejný čas pomocí websocketu
4. Login pomocí protokolu LDAP