PHP Developer Senior

Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, SQL, Nette

Vytvořeno 1. května 20:19
Umístění Praha 4
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

  • Rozvoj a správa několika projektů zároveň nebo zaměření na jeden projekt.
  • Možnost rozvíjet front-end dovednosti od menších úkolů.
  • Určitá časová flexibilita, ale zároveň i nějaká pravidla. Co se týká HO, dá se vždy domluvit.
  • Můžeš se těšit na pravidelná code review a rychlé každodenní stand-upy.
  • Práci v týmu zkušených programátorů, kteří jsou týmovými hráči.
  • Klidné pracovní prostředí, vyloženě koutek jen pro vývojáře - určitě se nemusíš bát open space.
  • Pro lepší přehlednost práce a testování tě u nás čekají dva velké monitory.
  • Máš k dispozici velkou terasu, takže tě nemine pravidelný přísun čerstvého vzduchu.
  • Benefitní systém ve formě "Cafeteria systému" - vstupenky na kulturu, pobyty, sport, wellness, gastro a to v hodnotě 24.000 Kč/ rok.
  • Volně dostupná a neomezená káva, voda, Coca Cola speciálně pro vývojáře

Požadujeme

Technologické předpoklady pro zvládnutí práce:

  • Apache, Nginx
  • PHP 5.6 a vyšší, OOP, Nette 2.4
  • PHPUnit, GIT
  • MySQL, PostgreSQL

Jako výhody bereme zkušenosti s:

  • Javascript, CSS, HTML
  • Správa serverového prostředí
  • Znalost správy ticketovacího systému (např. Jira)

Dovednosti potřebné pro úspěšné zapojení do procesů firmy:

  • Analytické myšlení
  • Samostatnost
  • Týmový duch / Sociální inteligence
  • Angličtina (technická dokumentace)

Náplň práce

Jako seniorní vývojář nebudeš pouze přebírat tickety ke zpracování, budeš se účastnit návrhu architektur rozvojových témat, definicím nových funkcionalit a mentoringu kolegů. Očekáváme člověka, který se chopí i práce na restrukturalizaci stávajících kódů, ideálně se schopností rozpracovat větší úkoly do menších a lépe zpracovatelných aktivit. Tvé slovo bude mít u nás váhu.

Na čem dřeme?

Jsme velmi všestranní, a proto se u nás nebudeš nudit.

V blízké budoucnosti plánujeme vybudovat od zelené louky a na nejnovějších technologiích projekt větších rozměrů.