Java programátor

Kategorie Java

Vytvořeno 6. května 20:45
Umístění Brno
Plat 30 000 Kč - 50 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Víš co je EASY-K a jak funguje? Nevíš? Tak abys věděl, je to naprosto originální informační systém pro herní průmysl, který vyvíjíme zákazníkům na míru. Pojď s námi na něm zamakat a dovést ho k dokonalosti.

Kdo jsme?

Jsme malý programátorský tým 10 lidí, kde vždy vyhrává nejlepší řešení a není podstatné, kdo s ním přišel. Projekty řešíme v Javě, PHP, Pythonu a C. Staráme se o zákazníky jak v ČR a na Slovensku, tak i ve státech jako je Černá hora, Chorvatsko, Irsko. V Africe je to Keňa, Kongo a další. Snažíme se, aby byli naši zákazníci spokojeni a nás to přitom bavilo.

Proč Tě potřebujeme?

  • Chtěli bychom někoho, kdo by s námi spolupracoval na stahování dat z různých externích systémů do centrální databáze.
  • Data následně zpracuješ do požadovaných zákaznických reportů.
  • Zapojíme tě do optimalizace a refaktoringu stávající implementace a uvítáme případný nový pohled a řešení pro stávající funkcionalitu.
  • Zdá se ti, že je toho málo? Daří se nám a rozjíždíme spoustu nových projektů, takže pokud ti to půjde, možnosti jsou neomezené. Záleží jenom na tobě.

Požadujeme

Co bys měl umět?

  • Provozujeme vícevláknový server pro zpracování zpráv od klientů, který upravujeme na základě potřeb zákazníků. Bez znalosti synchronizaci vláken to prostě nepůjde.
  • Měl bys mít zkušenosti s verzovacím systémem Git a orientovat se v IP networkingu.
  • Zkušenosti s OS Linux jsou pro nás samozřejmostí.
  • Pomocí formátů dat XML a JSON a způsobů výměny dat SOAP a REST získáváme účetní data od výrobců do EASY-K. Pokud by s tímto přenosem nastal nějaký problém nebo bude potřeba tuto funkčnost rozšířit, bude potřeba mít přehled o tom, jak samotný přenos funguje, takže by bylo fajn, kdybys měl už s těmito formáty nějakou zkušenost.

Náplň práce

Proč by ses měl rozhodnout pro nás?

  • Jsme menší tým stejně naladěných vývojářů.
  • Vládne u nás neformální atmosféra (dress code free).
  • Nelpíme na zkušenostech, ať jsi junior či zkušený programátor, pojď vyzkoušet něco nového, určitě tě překvapíme.
  • Klidně můžeš při práci i studovat, pracovní dobu vyjednáme individuálně. Minimální úvazek je ale 20 hod. týdně.
  • Sídlíme v nových prostorách v Líšni, ovoce a fotbálek budeš mít pořád k dispozici.
  • Máme i takové ty klasiky: stravenky, 5 týdnů dovolené.
  • Pracovat můžeš na HPP i ŽL.