Wanted! PHP vývojář, vývojářka - Programuj unikátní řešení!

Umístění Praha, Brno
Plat 35 000 Kč - 80 000 Kč
Typ vztahu
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

A co tě u nás udělá šťastným/šťastnou:

  • Týden dovolené navíc
  • Multisport karta
  • Bezkontaktní elektronická stravenka
  • Možnost rozvoje pomocí špičkového externího mentora
  • Pravidelná interní a externí školení
  • Pravidelné IT party a hackathony

A co nebude rozhodně chybět?

  • Služební notebook a telefon
  • Neomezený přísun kávy
  • Mladý kolektiv nadšenců do nových technologií a inovací

Společně to můžeme ušít na míru:

  • Práce na full-time nebo part-time
  • Flexibilní pracovní doba i práce z domova

Požadujeme

Co pro Tebe bude denním chlebem:

  • Objektově orientované PHP
  • SQL databáze (používáme MySQL)
  • HTML a CSS
  • Javascript na úrovni používání jQuery
  • Vývoj unikátního řešení s mnoha podpůrnými a rozmanitými projekty

Setkáš se také s:

  • Nette, dibi
  • Dalšími programovacími jazyky (C++, Python, C#)
  • CSS preprocesory (LESS,SASS)
  • OS Linux a správou serverů
  • ElasticSearch, Kibana
  • RabbitMQ
  • Redis

Náplň práce

Co máme na starosti my v IT?

Když se k nám přidáš, budeš mít šanci vyvíjet a připravovat jednotný mezinárodní systém, který svým jedinečným řešením propojuje nejen dopravní, ale i finanční a skladové systémy. Již v tuto chvíli nám pod rukama protékají desetitisíce zásilek denně od více než 18 000 evropských e-shopů. Nabízíme také možnost pracovat z Brna a okolí.