Hledáme HTML kodéra

Kategorie HTML/CSS, JavaScript, jQuery

Vytvořeno 9. května 16:32
Umístění Brno
Plat 5 000 Kč - 35 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • projektovou práci s pevně daným zadáním, cenou a termínem
  • vývoj zajímavých projektů, které budou využívány po celém světě
  • spolupráci se špičkami především medicínských oborů
  • spolupráci s univerzitním prostředím
  • dlouhodobé projekty s pravidelným financováním
  • fitness, sauna atd. jako součást benefitů
  • příjemné pracovní prostředí a milé kolegy

Požadujeme

  • kvalitní kód a precizní znalost technologií HTML 5
  • základní znalost Javascriptu (ale může být i mistrovská)
  • zkušenosti s Bootstrapem a schopnost v něm chystat šablony
  • spolehlivost, zodpovědnost a chuť učit se novým věcem
  • orientace v problematice kódování webových stránek a aplikací
  • znalost problematiky responsivního designu
  • kreativita, samostatnost a aktivní přístup k práci
  • zkušenosti s optimalizací rychlosti webu

Náplň práce

Do našeho týmu, hledáme samostatného html kodéra či kodérku. U nás budete vyvíjet zajímavé projekty s celosvětovým využitím, spolupracovat se špičkovými odborníky z různých oborů a podílet se na dlouhodobých projektech.