IT Administrátor/ka

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 9. května 16:38
Umístění Karviná
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Silné zázemí nadnárodní společnosti
  • Dotované stravování
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Motivující platové ohodnocení
  • Penzijní a životní připojištění
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnosti profesního vzdělávání a rozvoje
  • Flexibilní 7,5h pracovní doba

Požadujeme

  • SŠ / absolvent VŠ / student VŠ (technického nebo IT zaměření)
  • Alespoň základní praxe v oboru (stáž, praxe při škole) + chuť učit se novým věcem
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení dokumentace
  • Znalost HW architektury PC a serverů (výměna komponentů)
  • Znalost HW síťové infrastruktury (nastavení Wi-fi, AP, LAN prvků)
  • Znalosti operačních systému Windows 7, 8, 10
  • Znalosti Windows server 2008, 2012, 2016

Náplň práce

  • Zajištění provozu interní IT infrastruktury a uživatelů
  • Komunikace a podpora uživatelů a řešení jejich požadavků
  • Správa a údržba koncových zařízení (PC, tiskárny, notebooky …)
  • Správa AD (zakládaní uživatelů, přiřazování práv apod.)
  • Správa LAN, Wi-fi, WAN, VLAN, VPN