Akce! Dobij si body, napiš nám do zpráv "Přes léto se to naučím!" a dobijeme ti ještě navíc 50% z této částky! Sleva na výuku platí do 22.6.2018.

Trader do kryptoměnového fondu

Kategorie Ostatní, PHP, HTML/CSS, JavaScript, C#.NET, Java, C/C++, SQL, UML, Python, Ruby, Delphi, Visual Basic, Android, Nette, jQuery, Objective C, ASP.NET, COBOL, Symfony, Angular, React, Laravel, Swift

Vytvořeno 14. června 19:19
Umístění Praha
Plat 25 000 Kč - 60 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

-časový plán 5/2,

-plát bude individuálně projednavan s úspěšnými kandidaty,

-kancelář v centru Prahy,

-oficiální zaměstnání,

-skvělá atmosféra,

-práce v týmu odborníků.

Požadujeme

- analytické schopnosti, pečlivost, odolnost proti stresu, učeni,

- pozitivní zkušenosti v oblasti tradera,

- porozumění zákonům trhu,

- znalost fundamentální a technické analýzy

-zkušenost v kryptoměně je vitaná

Náplň práce

- scalping a day trading,

- rychlá reakce na změny v kurzech,

- studiun informačně-analytyckých zpráv,

- denní zpravodajství

- zaměřeni na výsledky