Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Junior .NET programátor to týmu

Kategorie HTML/CSS, C#.NET

Vytvořeno 9. července 20:22
Umístění Ostrava
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Jsme nová, rychle rostoucí IT technologická společnost orientovaná na služby. Našimi hodnotami jsou rychlost, pružnost, kvalita, otevřenost a služba zákazníkovi. Podle toho se chováme k našim zákazníkům i k sobě navzájem. Snažíme se dělat IT jinak. Společně. Slušné chování, respekt a týmová práce jsou pro nás důležité hodnoty. Musí být důležité i pro zájemce o tuto práci.

Baví Vás SW vývoj na moderních technologiích zvláště pak na platformě Microsoft .NET? Chcete se v tomto směru zdokonalovat a rozšiřovat obzory?

Staňte se junior .NET vývojářem v naší společnosti, v pobočce v Ostravě. Máme řadu zajímavých projektů ve veřejném i soukromé sektoru a děláme je rádi.  Budete muset projevit samostatnost a tvořivost. Ale o to přeci jde, ne? Přidejte se do týmu našich profesionálů a učte se od těch nejlepších!

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
  • Využívání nejmodernějších technologií a aplikací
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí v Ostravě a v naší pobočce v centru Prahy
  • Výše platu dle zkušeností a toho co předvedete

Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek

Předpokládaný nástup: ihned nebo po prázdninách

Požadujeme

  • Znalost .NET, .NET Core
  • Znalost Transact-SQL
  • Základy práce se správou zdrojových kódů
  • HTML, CSS, Javascipt výhodou
  • Selský rozum
  • Samostatnost
  • Pozitivní vztah k moderním technologiím
  • Pečlivost a důslednost v zajišťovaných činnostech
  • Proaktivní přístup, zvídavost, smysl pro objevování a řešení problémů
  • Schopnost rozumného plánování a organizování práce
  • Tvůrčí přístup a dobré nápady
  • Přizpůsobivost (flexibilita) a schopnost učit se nové věci
  • Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • Zvládání zátěže

Náplň práce

  • Údržba stávajících aplikací
  • Vývoj nových aplikací
  • Implementace dle analytické dokumentace
  • Vývoj dle metodik agilního vývoje (SCRUM)
  • Spolupráce s vývojovým týmem ve všech fázích procesu vývoje aplikací