Chci geek triko! Chci geek triko!
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Programátor PHP

Nabídka práce v IT pro programátory American English version English version

Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, SQL, jQuery, Symfony

Vytvořeno 25. října 14:06
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • časovou flexibilitu

  • možnost práce z domova

  • možnost dlouhodobé spolupráce

  • zkrácený úvazek nebo podle dohody

Požadujeme

Požadujeme alespoň základní znalost PHP a SQL
Plusem částečná znalost XHTML, CSS, JavaScript, Jquery, Symfony

Není třeba být borec, důležitá je chuť se učit.

Náplň práce

Programování PHP aplikací v Symfony

Programování pro Wordpress (pluginy, rozšíření šablon)

Spolupráce v rámci menšího týmu.

Rozsah asi tak do pul uvazku hodinove (ale i více dle dohody).
1x tydně nebo 1x 14 dnů osobní schůzka v Praze jinak práce po remote a komunikace přes Slack, Hangouts atd.