Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Backend developer mobilních aplikací

Kategorie Java

Vytvořeno 10. července 7:53
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Práci na zajímavých interních i zakázkových projektech
  • Volnost při volbě používaných technologií (lze psát např. i v Pythonu)
  • Zábavný a přátelský kolektiv
  • Možnost přivést si do práce svého psího kamaráda (už tu dva máme)
  • Zázemí zavedené datacentrové pobočky nám umožňuje práci na interních projektech
  • Možnost podílet se na rozvoji nové divize pro vývoj mobilních aplikací
  • Spolupráci na IČO, plný nebo částečný úvazek
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč, možnost homeoffice, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti zdarma, Multisport karta…)

Požadujeme

  • Java 8
  • Spring framework (Spring Boot)
  • Hibernate
  • REST API
  • JSON
  • PostgreSQL nebo MySQL
  • Testovaní - unit testy, integračni testy

Náplň práce

Pracovat budete na vývoji backendové části mobilních aplikací. Mimo samotného programování backendu budete mít možnost navrhovat rozhraní serveru a databáze. Z 80 % celkové práce budete psát zcela nové kódy.

Používané technologie a nástroje: Java 8, Spring framework (Spring Boot), Hibernate, REST API, JSON, Maven, PostgreSQL nebo MySQL, Tomcat, Liquibase, IntelliJ Idea, Gitlab (Git, CI), Postman, Swagger