Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Test Lead

Kategorie Ostatní, PHP, HTML/CSS, SQL

Vytvořeno 10. července 10:35
Umístění Praha
Plat 35 000 Kč - 60 000 Kč
Typ vztahu
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

  • Jsme start up se zázemím silného investora
  • Pod zkušeným vedením našeho CTO právě začínáme vývoj nové generace platformy, který podpoří náš business, aby skvěle šlapal
  • Vše, co děláme, jde vidět prakticky hned
  • Jdeme cestou agilního vývoje (SCRUM s pravidelnými groomingy, planningy, retrospektivami a dvoutýdenními sprinty), každý zodpovídáme za svůj task end-to-end, děláme code review, zkoumáme nové technologie a hledáme co nejvhodnější řešení

Požadujeme

  • Máš přehled v oblasti Webových technologií – dokážeš pochopit architekturu systému
  • Umíš testovat jak API tak Webové rozhraní automatizovanými testy (Selenium, Postman)
  • Umíš nastavit procesy testování rozsáhlého projektu a koordinovat práci ostatních testerů
  • Umíš nastavit celou testovací infrastrukturu a napojení na CI s automatickým reportingem
  • Umíš s SQL (Mysql konkrétně)
  • Dokážeš psát strukturovaně testovací scénáře
  • Rád komunikuješ jak s vývojáři, tak s produkťáky
  • Máš zkušenost se SAPem (velké plus)
  • Umíš testovat Webové UI metodou porovnávání screenshotů
  • Umíš sestavit testovací grid pomocí Selenium Grid

Náplň práce

  • Náš vysněný kolega/kolegyně miluje pořádek a organizuje sebe a ostatní
  • Má zkušenosti s testováním Webových projektů v různých fázích, včetně nastavování testovacích procesů a automatizace
  • Dokáže přemýšlet jako zákazník nebo různé role v systému a hledat nejen chyby, ale i chybějící funkcionalitu
  • Rád automatizuje manuální kroky