Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Hľadáme back-end perfekcionistu do festivalového projektu

Nabídka práce v IT pro programátory

Kategorie JavaScript, jQuery, Swift

Neumíš některý jazyk? Vůbec nevadí, projdi si naše výukové seriály níže a můžeš se přihlásit!

Vytvořeno 27. června 13:12
Umístění Home - office
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce
Typ práce Zakázka (i pro absolventy )

Nabízíme

Ponúkame ti možnosť dotiahnuť s nami tento super startup na štartovaciu dráhu s prototypom kde zatiaľ ohlasy od koncových užívateľov boli 100% už len pri spomenutí nápadu.

Máme už za sebou jeden startup ktorý stroskotal tesne pred investíciou kedy investor spravil podraz a otočil percenta z 70/30 za 200k eur. No stále skúšame šťastie a veríme že raz spravíme technologiu svet/ľudstvo lepšie.

Ak ťa zaujal náš projekt a veríš mu tak ako my. Neváhaj ma kontaktovať.

Zatiaľ sme sa zohodli ísť bez investora (vlastné ušetrené mini zdroje) do spustenia prototypu, aby sa zvýšila valuácia. Ponúkame ti menšiu finančnú odmenu podla rozpočtu a náročnosti práce alebo zaujimavý equity (akciový) systém.

V prípade úspechu by bolo pre nás potešením keby ťa máme na tpp, prípadne živnosť, samozrejem až po prvej investícii kedy si ťa budeme môcť adekvátne odmeniť.

Okrem klasických bonusov ako sú stravné lístky, sick days, 95% home-office radi posunieme nadšencov lístky na festivaly/udalosti/expá ktoré sme dostali od B2B zákazníkov.

Požadujeme

Ak si zapálený rovnako ako my a sršia tebou nápady ako vylepšiť to a to. Tak si náš človek, teda ak si zručný aj v týchto technológiach

- javascript                  - sqlite

- expressJS                  - pokročilé dozavy v mongoDB

- passportJS                 - HTML/CSS, prípadne Bootstrap

- mongoDB                   - nodeJS

Náplň práce

Konktérne by si mal na starosti dokončiť chýbajúce Rest API metódy. Taktiež by sme potrebovali pomôcť dokončiť  Front-endom administráciu pre organiuátora.

Aktivity (2)