Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

C# Programátor / Unity vývojář / Herní nadšenec

Kategorie C#.NET

Vytvořeno 27. června 13:15
Umístění Moravskoslezský kraj
Plat 15 000 Kč - 18 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

- práci na dohodu, či ŽL

- pravidelný měsíční příjem s možností růstu

- získat praxi v herním průmyslu mezi zkušenými vývojáři

- možnost pracovat z domova

Požadujeme

- min. 3 roky zkušeností s enginem Unity a programovacím jazykem C#

- nadšení do her a jejich vývoje

- zodpovědný přístup k práci

- schopnost každodenní komunikace v případě externí spolupráce

- schopnost podílet se aktivně na řešení daných tásků a problémů

- spolupráce by měla být vázana smlouvou, ze které plynou pro obě strany dané jistoty

Náplň práce

Pro nový nezávislý tým zkušených veteránů, hledáme šikovného Unity vývojáře. Je nám jedno, kolik ti je nebo jakou máš školu, v herním průmyslu se počítají zkušenosti, um a hlavně nadšení.

Hledáme někoho, kdo bude schopný s námi aktivně řešit problémy a přímo se tak podílet na vývoji her. Opravdu do party nehceme flegmatika, který bude zakázkově bouchat jeden task za druhým, bez jakékoliv komunikace.

Měl/a bys být nejlépe z Ostravska a okolí, abychom se mohli scházet osobně. Ale není podmínkou, pokud za nami budeš ochotný občas dojet.

Jestli tě vývoj arkádových her baví, neboj se ozvat. Rádi s tebou probereme další detaily.