Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Tvůrce interaktivních knih v HTML5

Kategorie HTML/CSS, jQuery

Vytvořeno 27. června 13:18
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

- Každodenní kontakt s nejnovějšími technologiemi Apple, Android, Win
- Naučíme tě novým užitečným věcem a získáš praxi
- Práci v mladém kolektivu
- Odpovídající platové podmínky
- Krásný výhled na Brno a dobré kafe ;-)

Formy spolupráce: full-time, part-time, externí spolupráce, brigáda

Požadujeme

- Alespoň dobré znalosti HTML a CSS
- Výhodou znalost Javascriptu (jQuery), Bootstrap
- Zájem o sebevzdělávání a profesní růst
- komunikační schopnosti vítány (zákazníkovi je třeba nabídnout možnosti řešení, vysvětlit postup vývoje knihy)

Náplň práce

Hledáme programátora, kterému v kódu koluje i výřečnost a nadšení pro práci s lidmi

Nebaví tě tvořit stále weby? Postup s námi do vyššího levelu a pojď tvořit interaktivní mKnihy! Hledáme nové posily do našeho týmu. Rád programuješ a chceš si vydělat? Přijd’ tvořit, komunikovat a programovat s námi…

Co tě čeká?

Budeš členem skupiny programátorů, kteří tvoří multimediální elektronické knihy pro naše zákazníky.
Dostaneš zadání knihy a pod vedením zkušeného programátora ji budeš převádět do HTML. Rádi tě povedeme a zaučíme. Kromě programování budeš spolupracovat přímo s autory knih, kterým budeš partnerem při vytváření interaktivní knihy. Můžeš poskytovat i podporu novým autorům - neprogramátorům, vést je při tvorbě podkladů pro užitečná díla. Očekáváme zodpovědnost, spolehlivost, profesionalitu a nadšení do práce.