Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Backend a frontend vývojář

Kategorie PHP, Java, Python, React

Vytvořeno 28. června 19:46
Umístění Hradec Králové
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí - velká, klidná, a prostorná kancelář s vybavením
  • výbornou dostupnost do práce (kousek od dálenice, nebo 5 minut pěšky z hlavního nádraží) a v případě potřeby vlastní parkovací místo
  • prostor pro vlastní realizaci
  • možnost občasného home-office
  • relaxaci ve formě ping-pongu, kulečníku, pro aktivnější fitko s firemním trenérem
  • možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr, part-time, ŽL
  • férovou odměnu za práci

Požadujeme

  • seriózní jednání, logické myšlení, zodpovědnost, cit pro detail
  • nejde nám o dokonalou znalost konkrétních technologií, ale o chuť se dále zdokonalovat
  • výhodou budou zkušenosti s Java,RabbitMQ, Doctrine 2,ActiveMQ, nginx, PHP, Node.js, jQuery, MySQL, Python, Elasticsearch, Docker, REST API, AWS, Jira, Bitbucket, Ariapy, PHPStorm, Linux

Náplň práce

Hledáme kolegy pro vývoj serverových aplikací i frontendu. Vyvíjíme v PHP, Node.js, Go, Python, Java. Frontend převážně v React.js nebo Angular 2.

Není třeba ovládat vše. Pokud jsi už v některém z uvedených jazyků dobrý, výborně! Jsi začátečník? Ani to nevadí, pokud tě tyto technologie zajímají. Dáváme přednost zájmu a ochotě něco budovat a něco nového se při tom naučit.

Dále hledáme administrátory serverů, databázové specialisty a softwarové analytiky. Nabízíme práci na HPP, ČPP, volnou pracovní dobu, možnost částečně pracovat z domu, moderní kanceláře, relax zónu s ping pongem, kulečníkem a šipkami. Máme mladý a pohodový tým, nepracujeme v korporátním prostředí.