Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Back-end junior/senior vývojář

Kategorie Ostatní, C#.NET, SQL, ASP.NET, Angular

Vytvořeno 28. června 19:52
Umístění Brno, Praha
Plat 30 000 Kč - 75 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Práci v příjemném a přátelském prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Občerstvení na pracovišti a pravidelné týmové akce
  • Technické zázemí – dva monitory jsou základ
  • Podporu certifikace MCSD
  • Možné propojení se studiem – diplomka/bakalářka provázaná s projektem

Benefity

  • Občerstvení (jídlo, pití)
  • Dva monitory
  • Firemní notebook a telefon
  • Pohodlné kanceláře
  • Gauč v kanceláři
  • Pravidelné teambuildingové akce (sauna, bazén, laser game, tepfactor,…)
  • Podpora dalšího vzdělávání a certifikace
  • Dobře ohodnocené přesčasy
  • Home-office
  • Sick-days
  • Stravenky

Požadujeme

  • se základní znalostí C#, Oracle, MSSQL
  • s případnou znalostí Unit testování, WCF, NHibernate (není podmínka, pouze obrovská výhoda)
  • připravenost komunikovat anglicky

Náplň práce

  • spolupráce na vývoji platformy corima (univerzální platforma pro backendové/klientské komponentové aplikace zaměřené na finanční řízení)
  • vyvíjející software v oblasti bankovnictví a finančního řízení
  • vše ostatní se dozvíte na pohovoru...