Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Programování ESP32, testování funkcí HW v praxi

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 28. června 19:53
Umístění Brno, nebo alespoň částečná dostupnost v Brně
Plat 2 000 Kč - 15 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Živnostenský list
Typ práce Brigáda

Nabízíme

Hledám spolupráci v oblasti testování vyvinutého HW - programování a ověřování funkcí, ověřování v praxi. Následně může spolupráce pokračovat v rozsahu jak vývoje, tak i testování dalšího HW příslušenství, řešení bezdrátové komunikace. Hledám zájemce s vlastními zkušenostmi a odborností.

Požadujeme

Požadavky: Zkušenost s užíváním a programováním čipů výrobců Espressif a příp. Microchip/Atmel přes USB-UART nebo ISP
Výhodou: Zkušenost s bezdrátovými přenosy s využitím modulů pro sítě Lora, Sigfox.

Náplň práce

Programování ESP32, ověřování funkci vyvinutého HW, případně další vývoj a řešení bezdrátové komunikace.