Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Technik pro řídicí systémy

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 28. června 19:59
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

- kreativní práci na zajímavých projektech
- prostor pro vlastní realizaci a kariérní růst – možnost vést vlastní projekty
- mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu
- pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody
- různorodou práci 50 % v kanceláři / 50 % v terénu
- k dispozici služební automobil

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek, práce na DPP, živnost
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Benefity:
- mobilní telefon
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- vzdělávací kurzy, školení
- možnost občasné práce z domova
- služební automobil i pro osobní použit

Požadujeme

- vyhlášku 50 – minimálně §5 (tzn. ukončené odborné vzdělání v elektrotechnice)
- řidičský průkaz kategorie B
- manuální zručnost
- analytické myšlení a předchozí zkušenost s libovolným řídicím systémem
- práce s počítačem, min. výbornou znalost MS Windows a MS Office, znalost AutoCAD výhodou
- aktivní přístup a komunikativnost
- schopnost pracovat v týmu, ale i plnění samostatných úkolů
- znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace a dohledání informací na internetu

Náplň práce

- zprovozňování řídicích systémů v nových projektech
- kontrola správného zapojení, měření, funkční zkoušky
- nastavení systému dle požadavků konkrétního projektu
- komunikace se zákazníkem a ostatními dodavateli
- tvorba grafické vizualizace
- tvorba dokumentac
- servis řídicích systémů a našich vlastních produktů