Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Programátor Javascript, CSS, HTML, JAVA

Kategorie HTML/CSS, Java

Vytvořeno 28. června 20:01
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

- kreativní práci na zajímavých a moderních projektech
- prostor pro vlastní realizaci a kariérní růst
- mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu
- pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody
- klidné a příjemné pracovní prostředí u Strahovského stadiónu

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek, práce na DPP, živnost
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Benefity:
- mobilní telefon
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- vzdělávací kurzy, školení
- možnost občasné práce z domova

Požadujeme

- znalost programovacích jazyků Javascript, CSS, HTML, JAVA
- aktivní přístup a komunikativnost
- schopnost pracovat v týmu, ale i plnění samostatných úkolů
- grafické cítění
- znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace a dohledání informací na internetu
- středoškolské s maturitou, VŠ technického směru

Náplň práce

- vývoj webové aplikace
- návrh a implementace uživatelského rozhraní
- optimalizace stávajících procesů
- testování a nasazení do produkčního systému
- podpora zákazníkům