Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Vytvoření stránek

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 12. července 14:46
Umístění Plzeň
Plat Neuvedeno
Typ vztahu
Typ práce Zakázka

Nabízíme

Finanční odměna dle dohody, fér jednání nabízím i požaduji.

Požadujeme

Náplň práce

Ahoj všichni. Obracím se sem na Vás s nabídkou spolupráce ..Hledám nějakého IT nadšence na tvorbu inzertních stránek. Nevím v jakém systému, nevím vlastně nic, mám jen představu jak by to mělo celé vypadat a fungovat. Představte si klasické inzertni stránky na vše možné, viz u nás asi 3 nejznámější. Potřebuji někoho, kdo to udělá od začátku do konce, vkládání fotek, automatické odpovědní e-maily, implementaci platební brány, prostě vše, mám jen doménu :-) . Představa o spolupráci je taková, že samozřejmě za vytvoření stránek zaplatím, ale potřebuji i někoho, kdo se o ně bude nadále starat, aktualizace, řešení problémů, zabezpečení atd, a to už případně za podíl na zisku, takže hledám dlouhodbou spolupráci. Vše je na domluvě. Nejlépe někdo z Plzeňského kraje, Plzeň a okolí. Je tu někdo kdo má chuť se do toho pustit? Klidně pište návrhy a nápady v čem a jak to udělat, kontakty atd. Díky předem za reakce..