Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

GIT - nastavení pro malou skupinu

Kategorie Ostatní
Vytvořeno 12. července 16:01
Umístění Praha (a kdekoliv)
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Živnostenský list
Typ práce Zakázka (i pro absolventy )

Nabízíme

Ocenění dle dohody, tedy hodinovou sazbou či za celou realizaci.

Požadujeme

Dobrá znalost GIT, jeho zprovoznění na serveru a uživatelských počítačích

Náplň práce

Potřebovali bychom zprovoznit GIT pro malou skupinu vývojářů webů (nyní 3 uživatelé), nastavit hlavní úložiště + jednotlivé počítače a udělat soukromé školení, jak ho používat (lze i na dálku nebo lépe osobně v Praze).

Máme vlastní linuxový server, kde je možné GIT nainstalovat (standardní aplikace pod Plesk) a dostatek místa pro skladování projektů (nepotřebujeme externí úložiště, pokud neskýtá další výhody).

Každý z uživatelů používá jiný OS (iOS, Windows).

Najít nejoptimálnější řešení pro naši velikost skupiny a projekty (co lze zdarma a co koupit).

Naše laická představa pro fungování je, aby byly projekty uložené na našem serveru, tam se shormažďovaly verze projektu, a v momentě, kdy je daná část projektu hotová, aby se poslední verze nejlépe vždy uploadovala přes FTP na daný web.