Frontend developer (Angular)

Kategorie HTML/CSS, JavaScript, Angular

Vytvořeno 23. července 11:32
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

  • Budeš sledovat trendy ve své oblasti a obohacovat nás o nové nápady.
  • Budeš s námi na jedné lodi, nebudeme si na nic hrát.
  • Pořádný výkon zasluhuje pořádnou odměnu.
  • Nejsme korporát s korporátními procesy, ale projekty vést umíme :-).

Požadujeme

SUPER, KDYŽ BUDEŠ ZNÁT:
  • Ionic 3
  • ES6 + TypeScript
  • AngularJS + Angular 5
  • Webpack and building tools (gulp)
  • RESTful API principy (Swagger)
  • HTML5, CSS3 and styling with SASS (or any other preprocessor)
  • GIT
HODIT SE TI MŮŽE:
  • NPM + NodeJS
  • Ramda, Redux
  • Docker
  • Linux

Náplň práce

Máme skvělý produkt, který si zaslouží úplně nový front-end s použitím těch nejnovějších technologií. Hledáme parťáka, který ví, co takový front-end potřebuje, nebojí se mentorovat juniornější kolegy a ideálně má ve středu večer čas a chuť si s týmem jít zahrát hokej.